Kamil Pietrzyk „Formuła Eden”

Informujemy, że przed kilkoma dniami, nakładem Fundacji Kultury AFRONT, ukazał się tomik wierszy Kamila Pietrzyka pt. „Formuła Eden”.

Polecamy!

Kamil Krzysztof Pietrzyk

Urodził się w 1989 roku. Absolwent polonistyki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W 2015 roku ukazał się jego poetycki debiut Labirynt kretyński. Wiersze publikował m.in. w kwartalniku literacko-artystycznym „Afront” (stale też ukazują się w nim jego recenzje muzyczne) czy w Nowym Zagłębiu”. Dwukrotny laureat nagrody specjalnej w Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Heleny Snopkiewicz, a także nominowany do nagród i wyróżnień w XI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Kazimierza Ratonia w Olkuszu. Druga książka z wierszami, Formuła Eden, została opublikowana dzięki stypendium Prezydenta Miasta Zawiercie w dziedzinie kultury dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem i ochroną dóbr kultury. Mieszka w Zawierciu.

 

 

Publikację można nabyć, składając zamówienie na adres mailowy: afront.fundacja@wp.pl wraz z dokonaniem wpłaty 24 zł (15 zł koszt książki + 9 zł przesyłka) na konto bankowe Fundacji:

Bank Pekao SA,  nr rachunku bankowego: 08 1240 4966 1111 0010 7028 1339.

Przesyłki wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym.

UWAGA: Nie wysyłamy przesyłek poza granice Polski.