|

„jest tam ktoś” – tom wierszy Jarosława Nowosada wydany!

Po 10 latach przerwy ukazała się trzecia książka poetycka Jarosława Nowosada, poety, prozaika, eseisty, krytyka i dziennikarza, członka redakcji kwartalnika literacko-artystycznego „Afront”.

Tom „jest tam ktoś” zawiera 41 wierszy. Redaktorem książki jest poetka Sylwia Jaworska. Projekt okładki: autor.

„Jest tam ktoś. Bez wątpienia jest tam ktoś, kto pisze bardzo dobre wiersze. Dobre, czyli takie, które zostawiają ślad. Poezja Jarosława Nowosada porusza, drąży, nie pozwala o sobie zapomnieć. Możliwe, że świat skończył się wczoraj, wielce prawdopodobne, że Polska jest niczym oprócz słowa, pewne, że diabeł istnieje, i że jesteś nim właśnie ty, drogi czytelniku. Zdziwiony? To dobrze, bo takich zdziwień jest w tym tomie znacznie więcej.

jest tam ktoś to podróż, w którą autor zabiera ciebie i mnie, i razem z nami odnajduje się i gubi w meandrach snu i rzeczywistości. Cóż zatem? Zatem bierzcie i czytajcie z tego wszyscy!”

Agnieszka Zub

Cena książki 35 zł + 9 zł wysyłka

Publikację można nabyć, składając zamówienie na adres mailowy: afront.fundacja@wp.pl wraz z dokonaniem wpłaty na konto bankowe Fundacji: Bank Pekao SA, nr rachunku bankowego: 08 1240 4966 1111 0010 7028 1339.

Przesyłki wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym Fundacji.

Koszt wysyłki za granicę ustalany jest indywidualnie.