Książka Łukasza Jarosza „Czynności i stany” wydana!

Z radością informujemy, że właśnie ukazała się, wydana nakładem Fundacji Kultury AFRONT, najnowsza książka Łukasza Jarosza, zatytułowana „Czynności i stany”.

Publikacja jest obszernym, liczącym 136 stron, zbiorem aforyzmów autorstwa Jarosza, dotychczas znanego wyłącznie jako poeta.

Już dziś zapraszamy na spotkanie z autorem i jego najnowszą książką, które odbędzie się 12 kwietnia 2019, godz. 18.00, w Galerii Sztuki Współczesnej BWA w Olkuszu, ul. Szpitalna 34.

Łukasz Jarosz, „Czynności i stany”, 136 stron, Fundacja Kultury AFRONT, Bukowno 2019, cena: 25 zł (+7,20 koszt przesyłki)

Publikację można nabyć, składając zamówienie na adres mailowy: afront.fundacja@wp.pl wraz z dokonaniem wpłaty na konto bankowe Fundacji:

Bank Pekao SA,  nr rachunku bankowego: 08 1240 4966 1111 0010 7028 1339.

Przesyłki wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym Fundacji.

UWAGA: Nie wysyłamy przesyłek poza granice Polski.

Łukasz Jarosz – ur. w 1978 roku, poeta, muzyk. Perkusista, wokalista i autor tekstów grup: Chaotic Splutter, Lesers Bend, Mgłowce, Zziajani Porywacze Makowców. Autor tomów poetyckich: Soma, Biały tydzień, Mimikra, Spoza, Wolny ogień, Pełna krew, Świat fizyczny, Kardonia i Faber, Święto żywych, Stopień pokrewieństwa, laureat Nagrody im. Wisławy Szymborskiej, dwukrotnie nominowany do Nagrody Nike. Nauczyciel i piwowar domowy. Mieszka w Żuradzie pod Olkuszem.