|

„tylko poza” – debiut książkowy Piotra Grojca

Przed kilkoma dniami, nakładem Fundacji Kultury AFRONT, ukazała się debiutancka książka poetycka Piotra Grojca zatytułowana „tylko poza”. Tom zawiera 47 refleksyjnych wierszy, które poruszają, bo są dojrzałe. Tak piszemy o tej poezji w nocie redakcyjnej: „Ta książka zaczyna się mocno i równie mocno kończy – słowem, te wiersze są takie jak życie każdego z nas. Niczego mocniejszego dotychczas nie wymyślono. Pomiędzy początkiem i końcem bywa rozmaicie – u jednych skomplikowanie, u drugich niby prosto. Niemniej jedno jest pewne: życie to szalenie trudne wyzwanie, dlatego nie każdy wychodzi zwycięsko z mocowania się z nim. Piotr Grojec umie przekonująco udowodnić, że poznał wiele jego twarzy, a przy okazji samo życie od podszewki. Mamy więc mnóstwo prawdy: smacznej i gorzkiej, ale nigdy mdłej. Choćbyście nie byli głodni, raczcie się poczęstować”.

Piotr Grojec – polonista, ceniony pedagog, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Wolbromiu; urodził się, wychował i mieszka w północno-zachodniej Małopolsce.

Cena książki 35 zł + 9 zł wysyłka

Publikację można nabyć, składając zamówienie na adres mailowy: afront.fundacja@wp.pl wraz z dokonaniem wpłaty na konto bankowe Fundacji: Bank Pekao SA, nr rachunku bankowego: 08 1240 4966 1111 0010 7028 1339.

Przesyłki wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym Fundacji.

Koszt wysyłki za granicę ustalany jest indywidualnie.